KuponperestV2
6 Ocak Pazartesi · 23:00

Kuponperest analizi

WOL%27Beraberlik%29NOT%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven68/100Orta riskModel uyumu 91%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,30

Beklenen gol (dep.)

1,68

Toplam beklenen gol

2,98

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Nottingham Forest 1603.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1603).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Wolverhampton Wanderers — Nottingham Forest · Kuponperest