KuponperestV2
6 Ocak Pazartesi · 23:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,99

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%78
2.5 üst
%57
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.28.47.24.01.70.6
16.5119.35.22.20.7
24.37.26.13.41.40.5
31.93.12.61.50.60.2
40.61.00.90.50.20.1
50.20.30.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%69
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Nottingham Forest 1603.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1603).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Nottingham Forest 1603.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 1,30, Nottingham Forest 1,68).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %7'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven55/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven61/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Nottingham Forest · Kuponperest