KuponperestV2
19 Ocak Cumartesi · 12:30

Kuponperest analizi

WWA%60Beraberlik%23LCI%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven60/100Orta riskModel uyumu 62%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leicester City 1430.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,11

Beklenen gol (dep.)

0,86

Toplam beklenen gol

2,97

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leicester City 1430.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1430).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Leicester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Wolverhampton Wanderers — Leicester City · Kuponperest