KuponperestV2
19 Ocak Cumartesi · 12:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,05

En olası skor

1-0

%11

Ev sahibi kazanır
%70
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%81
2.5 üst
%58
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.34.31.90.50.10.0
1119.44.01.10.20.0
2119.84.21.20.30.0
38.06.93.00.80.20.0
44.23.61.60.40.10.0
51.81.50.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 62%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%87
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leicester City 1430.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1467 — 1430).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Leicester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Leicester City 1430.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Leicester City 1430, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Leicester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Wolverhampton Wanderers 2,11, Leicester City 0,86).
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Leicester City son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Leicester City son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers kalesini maçların %13'inde, Leicester City %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,86 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven60/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Leicester City deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven40/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Leicester City deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • Leicester City deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Leicester City için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Wolverhampton Wanderers — Leicester City · Kuponperest