KuponperestV2
24 Ağustos Cumartesi · 15:00
Watford
1-3Maç sonucu · İY 1-1
West Ham United

Kuponperest analizi

WAT%37Beraberlik%25WHA%38

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%52
Güven53/100Yüksek riskModel uyumu 87%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,67

Beklenen gol (dep.)

1,67

Toplam beklenen gol

3,34

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, West Ham United 1577.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1577).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Watford 1620.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven56/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Watford — West Ham United · Kuponperest