KuponperestV2
24 Ağustos Cumartesi · 15:00
Watford
1-3Maç sonucu · İY 1-1
West Ham United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,44

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%84
2.5 üst
%65
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.75.84.92.81.20.4
15.8108.34.61.90.6
24.98.26.93.81.60.5
32.74.63.82.10.90.3
41.11.91.60.90.40.1
50.40.60.50.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 87%
Dixon-Coles%50
Monte Carlo%52
Geçmiş frekans%56
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, West Ham United 1577.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1577).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Watford 1620.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, West Ham United 1577.
  • Watford iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,80 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Watford 1620.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor (Watford 1,67, West Ham United 1,67).
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Watford son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven56/100Orta risk
  • Watford son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Watford kalesini maçların %13'inde, West Ham United %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven46/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven38/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 1,67.
  • İç sahada maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven67/100Düşük risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Watford iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,47 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,87 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Watford — West Ham United · Kuponperest