16 Şubat Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
VIL%61Beraberlik%21GET%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven65/100Düşük riskModel uyumu 72%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Getafe 1594.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
0,64
Toplam beklenen gol
2,60
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Getafe 1594.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1594).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Villarreal 1702.
- Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).