Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 8 msBeklenen toplam gol
2,60
En olası skor
1-0
%15
- Ev sahibi kazanır
- %70
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %10
- Karşılıklı gol
- %41
- 1.5 üst
- %74
- 2.5 üst
- %49
- 3.5 üst
- %27
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.5 | 4.6 | 1.5 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 14 | 9.5 | 3.0 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 2 | 14 | 9.1 | 2.9 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 9.3 | 6.0 | 1.9 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 4.6 | 2.9 | 0.9 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 1.8 | 1.2 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 72%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Getafe 1594.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1702 — 1594).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Villarreal 1702.
- Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Getafe 1594.
- Villarreal iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 2,21 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, Villarreal 1702.
- Getafe deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Villarreal 1,96, Getafe 0,64).
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Villarreal son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Villarreal kalesini maçların %7'inde, Getafe %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Villarreal için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
- Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Villarreal için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
- Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Villarreal için beklenen gol: 1,96.
- İç sahada maç başına 2,21 gol üretiyor.
- Getafe deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 0,64.
- Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
- Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 0,64.
- Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
- Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 0,64.
- Deplasmanda maç başına 0,57 gol üretiyor.
- Villarreal iç sahada maç başına 1,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,60.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.