6 Ekim Pazar · 20:30
Kuponperest analizi
VFB%54Beraberlik%20TSG%26
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%63
Güven60/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,19.
- İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
- TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,19
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
3,46
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1722 — 1639).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, VfB Stuttgart 1722.
- TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).