KuponperestV2
6 Ekim Pazar · 20:30
VfB Stuttgart
1-1Maç sonucu · İY 0-1
TSG 1899 Hoffenheim

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,51

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.33.92.51.10.30.1
16.88.85.52.30.70.2
27.69.66.02.50.80.2
35.67.04.41.90.60.1
43.03.82.41.00.30.1
51.31.71.10.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1722 — 1639).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, VfB Stuttgart 1722.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 14 maçın %57'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, VfB Stuttgart 1722.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,26).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, TSG 1899 Hoffenheim %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven69/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven60/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,19.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven60/100Orta risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven39/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • TSG 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfB Stuttgart — TSG 1899 Hoffenheim · Kuponperest