5 Mayıs Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
VST%38Beraberlik%241HO%38
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%80
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,58.
- Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
- VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,33
Beklenen gol (dep.)
1,58
Toplam beklenen gol
2,91
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, 1899 Hoffenheim 1620.
- VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, VfB Stuttgart 1734.
- 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- VfB Stuttgart son maçlarının %17'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- VfB Stuttgart son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).