KuponperestV2
5 Mayıs Cumartesi · 15:30
VfB Stuttgart
2-0Maç sonucu · İY 1-0
1899 Hoffenheim

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 28 ms

Beklenen toplam gol

2,81

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%80
2.5 üst
%52
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
05.68.56.83.61.40.4
17.1129.14.81.90.6
24.87.66.03.21.20.4
32.13.42.71.40.60.2
40.71.10.90.50.20.1
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%82
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, 1899 Hoffenheim 1620.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1734 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, VfB Stuttgart 1734.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, 1899 Hoffenheim 1620.
  • VfB Stuttgart iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, VfB Stuttgart 1734.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %17'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %17'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (VfB Stuttgart 1,33, 1899 Hoffenheim 1,58).
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 2,31 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son maçlarının %17'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart kalesini maçların %23'inde, 1899 Hoffenheim %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven54/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven36/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven69/100Düşük risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,58.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart iç sahada maç başına 1,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

VfB Stuttgart — 1899 Hoffenheim · Kuponperest