20 Ocak Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
VAL%35Beraberlik%25ACL%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven59/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Valencia 1604.
- Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,32
Beklenen gol (dep.)
1,59
Toplam beklenen gol
2,90
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Athletic Club 1633.
- Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1633).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Valencia 1604.
- Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
- Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).