KuponperestV2
20 Ocak Cumartesi · 18:30
Valencia
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Athletic Club

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,93

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%80
2.5 üst
%56
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.68.66.93.71.50.5
17.1129.14.81.90.6
24.77.56.03.21.30.4
32.13.32.61.40.60.2
40.71.10.90.50.20.1
50.20.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%67
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Athletic Club 1633.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1604 — 1633).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Valencia 1604.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Athletic Club 1633.
  • Valencia iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Athletic Club 1633, Valencia 1604.
  • Athletic Club deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (Valencia 1,32, Athletic Club 1,59).
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Athletic Club son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Valencia son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Athletic Club son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Valencia kalesini maçların %30'inde, Athletic Club %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven63/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,32.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Athletic Club deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven64/100Orta risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Athletic Club için beklenen gol: 1,59.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Valencia iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Valencia — Athletic Club · Kuponperest