KuponperestV2
23 Ekim Pazartesi · 18:30
Udinese Calcio
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Lecce

Kuponperest analizi

UCA%35Beraberlik%25LEC%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven55/100Orta riskModel uyumu 72%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lecce 1511, Udinese Calcio 1533.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,19

Beklenen gol (dep.)

1,38

Toplam beklenen gol

2,57

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Lecce 1511.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1511).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1511, Udinese Calcio 1533.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Lecce · Kuponperest