KuponperestV2
23 Ekim Pazartesi · 18:30
Udinese Calcio
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Lecce

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,61

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%75
2.5 üst
%48
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
07.8107.33.31.10.3
19.0138.74.01.40.4
25.47.55.22.40.80.2
32.23.02.00.90.30.1
40.60.90.60.30.10.0
50.20.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 72%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%69
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Lecce 1511.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1511).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1511, Udinese Calcio 1533.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Lecce 1511.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lecce 1511, Udinese Calcio 1533.
  • Lecce deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 1,19, Lecce 1,38).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Lecce son 30 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Lecce son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio kalesini maçların %23'inde, Lecce %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven60/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Lecce deplasmanda maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven54/100Orta risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Lecce için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Udinese Calcio — Lecce · Kuponperest