KuponperestV2
8 Nisan Pazartesi · 20:45
Udinese Calcio
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Internazionale Milano

Kuponperest analizi

UCA%14Beraberlik%17IMI%69

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%73
Güven71/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,97

Beklenen gol (dep.)

2,56

Toplam beklenen gol

3,54

En olası skor

0-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Internazionale Milano 1890.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven77/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1890).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Udinese Calcio 1546.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven63/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Udinese Calcio — Internazionale Milano · Kuponperest