KuponperestV2
8 Nisan Pazartesi · 20:45
Udinese Calcio
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Internazionale Milano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,52

En olası skor

0-3

%10

Ev sahibi kazanır
%13
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%70
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.07.49.68.25.22.7
12.87.39.38.05.12.6
21.43.54.53.92.51.3
30.41.11.51.30.80.4
40.10.30.40.30.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 92%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%75
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Internazionale Milano 1890.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven77/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1546 — 1890).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Udinese Calcio 1546.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%31
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1546, Internazionale Milano 1890.
  • Udinese Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Udinese Calcio 1546.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Udinese Calcio 0,97, Internazionale Milano 2,56).
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Udinese Calcio son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven63/100Orta risk
  • Udinese Calcio son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven63/100Orta risk
  • Udinese Calcio kalesini maçların %23'inde, Internazionale Milano %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,97 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven68/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven78/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 0,97.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven75/100Düşük risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%73
Güven71/100Orta risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%48
Güven64/100Orta risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Udinese Calcio — Internazionale Milano · Kuponperest