KuponperestV2
30 Nisan Pazartesi · 20:00
Tottenham Hotspur
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Watford

Kuponperest analizi

THO%43Beraberlik%31WAT%25

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%81
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,47

Beklenen gol (dep.)

0,80

Toplam beklenen gol

2,27

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Watford 1620.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Tottenham Hotspur 1533.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Tottenham Hotspur — Watford · Kuponperest