KuponperestV2
30 Nisan Pazartesi · 20:00
Tottenham Hotspur
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Watford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,14

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%63
2.5 üst
%36
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
0108.13.30.90.20.0
115124.91.30.30.0
2118.93.61.00.20.0
35.54.41.80.50.10.0
42.01.60.60.20.00.0
50.60.50.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 85%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%77
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Watford 1620.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1533 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Tottenham Hotspur 1533.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1533, Watford 1620.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1620, Tottenham Hotspur 1533.
  • Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,47, Watford 0,80).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur kalesini maçların %20'inde, Watford %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,80 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Watford deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven58/100Orta risk
  • Watford için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Watford için beklenen gol: 0,80.
  • Deplasmanda maç başına 0,50 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Tottenham Hotspur — Watford · Kuponperest