KuponperestV2
8 Aralık Pazar · 19:30
Tottenham Hotspur
3-4Maç sonucu · İY 2-1
Chelsea

Kuponperest analizi

TOT%35Beraberlik%26CHE%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven61/100Orta riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Tottenham Hotspur 1590.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,48

Beklenen gol (dep.)

1,56

Toplam beklenen gol

3,05

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Chelsea 1675.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1675).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Tottenham Hotspur 1590.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Tottenham Hotspur — Chelsea · Kuponperest