KuponperestV2
8 Aralık Pazar · 19:30
Tottenham Hotspur
3-4Maç sonucu · İY 2-1
Chelsea

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 48 ms

Beklenen toplam gol

3,02

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%80
2.5 üst
%57
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.97.35.83.01.20.4
16.9118.64.51.80.6
25.28.26.43.31.30.4
32.64.03.21.60.60.2
41.01.51.20.60.20.1
50.30.40.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%63
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Chelsea 1675.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1675).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Tottenham Hotspur 1590.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Chelsea 1675.
  • Tottenham Hotspur iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Tottenham Hotspur 1590.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Tottenham Hotspur 1,48, Chelsea 1,56).
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur kalesini maçların %23'inde, Chelsea %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven66/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven67/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Tottenham Hotspur — Chelsea · Kuponperest