KuponperestV2
24 Ocak Cuma · 20:45
Torino
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Cagliari Calcio

Kuponperest analizi

TOR%45Beraberlik%22CCA%33

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%66
Güven59/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,88

Beklenen gol (dep.)

1,57

Toplam beklenen gol

3,45

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Cagliari Calcio 1549.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1549).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Torino 1585.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven54/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Torino — Cagliari Calcio · Kuponperest