KuponperestV2
24 Ocak Cuma · 20:45
Torino
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,45

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%46
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%31
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%87
2.5 üst
%68
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.34.93.92.10.80.3
15.99.57.43.91.50.5
25.68.86.93.61.40.4
33.55.54.32.30.90.3
41.62.62.01.10.40.1
50.61.00.80.40.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 83%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Cagliari Calcio 1549.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1549).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Torino 1585.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Cagliari Calcio 1549.
  • Torino iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Torino 1585.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor (Torino 1,88, Cagliari Calcio 1,57).
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven54/100Orta risk
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,45 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Torino kalesini maçların %17'inde, Cagliari Calcio %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven67/100Düşük risk
  • Torino için beklenen gol: 1,88.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,88.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,88.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven60/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Torino iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,93 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,93 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,45.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Torino — Cagliari Calcio · Kuponperest