KuponperestV2
13 Mayıs Pazar · 15:00
Swansea City
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Stoke City

Kuponperest analizi

SCI%53Beraberlik%24SCI%23

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%80
Güven59/100Orta riskModel uyumu 65%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,46

Beklenen gol (dep.)

0,67

Toplam beklenen gol

2,13

En olası skor

1-0

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1620, Stoke City 1620.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stoke City 1620, Swansea City 1620.
  • Stoke City deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven33/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven33/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven39/100Yüksek risk
  • Swansea City son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stoke City son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Swansea City — Stoke City · Kuponperest