KuponperestV2
13 Mayıs Pazar · 15:00
Swansea City
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Stoke City

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,08

En olası skor

1-0

%17

Ev sahibi kazanır
%55
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%38
1.5 üst
%62
2.5 üst
%35
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
0127.82.70.60.10.0
117123.90.90.10.0
2138.52.80.60.10.0
36.14.11.40.30.10.0
42.21.50.50.10.00.0
50.70.40.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 65%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%84
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1620, Stoke City 1620.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stoke City 1620, Swansea City 1620.
  • Stoke City deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1620, Stoke City 1620.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stoke City 1620, Swansea City 1620.
  • Stoke City deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven33/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven33/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,46, Stoke City 0,67).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Stoke City son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven39/100Yüksek risk
  • Swansea City son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stoke City son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven39/100Yüksek risk
  • Swansea City kalesini maçların %27'inde, Stoke City %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,67 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven65/100Orta risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Stoke City deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Stoke City deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Stoke City deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven33/100Yüksek risk
  • Stoke City için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven40/100Yüksek risk
  • Stoke City için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven71/100Yüksek risk
  • Stoke City için beklenen gol: 0,67.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Swansea City — Stoke City · Kuponperest