28 Nisan Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
SCI%54Beraberlik%24CHE%21
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%80
Güven60/100Orta riskModel uyumu 64%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,50
Beklenen gol (dep.)
0,63
Toplam beklenen gol
2,13
En olası skor
1-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Swansea City 1620, Chelsea 1683.
- Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1683).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1683, Swansea City 1620.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven37/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven37/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
- Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
- Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven44/100Yüksek risk
- Swansea City son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Chelsea son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).