KuponperestV2
28 Nisan Cumartesi · 17:30
Swansea City
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Chelsea

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,21

En olası skor

1-0

%17

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%15
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%65
2.5 üst
%37
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
0127.32.30.50.10.0
118113.50.70.10.0
2138.42.60.50.10.0
36.74.21.30.30.00.0
42.51.60.50.10.00.0
50.80.50.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 64%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1620, Chelsea 1683.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1683).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1683, Swansea City 1620.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Swansea City 1620, Chelsea 1683.
  • Swansea City iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1683, Swansea City 1620.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven37/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven37/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Swansea City 1,50, Chelsea 0,63).
  • Swansea City son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,59 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Swansea City son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • Swansea City son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven44/100Yüksek risk
  • Swansea City kalesini maçların %27'inde, Chelsea %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,63 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Swansea City için beklenen gol: 1,50.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven35/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven41/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven71/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 0,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Swansea City iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Swansea City — Chelsea · Kuponperest