8 Ekim Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
SRE%37Beraberlik%21PSA%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%84
Güven61/100Orta riskModel uyumu 49%
Neden?
- Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,61.
- Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,53
Beklenen gol (dep.)
1,61
Toplam beklenen gol
3,14
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Paris Saint-Germain 1885.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1885).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).