KuponperestV2
8 Ekim Pazar · 21:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,11

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%81
2.5 üst
%59
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.37.05.63.01.20.4
16.6118.64.61.90.6
25.08.16.63.51.40.5
32.64.23.41.80.70.2
41.01.61.30.70.30.1
50.30.50.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 49%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%98
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Paris Saint-Germain 1885.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1885).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Paris Saint-Germain 1885.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 1,53, Paris Saint-Germain 1,61).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven63/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 kalesini maçların %27'inde, Paris Saint-Germain %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven65/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,53.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,53.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,53.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven61/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven72/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,61.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais FC 1901 — Paris Saint-Germain · Kuponperest