15 Eylül Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
REN%79Beraberlik%13MON%8
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%79
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Montpellier HSC 1379.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,40
Beklenen gol (dep.)
0,49
Toplam beklenen gol
2,89
En olası skor
2-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Montpellier HSC 1379.
- Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1379).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).