KuponperestV2
15 Eylül Pazar · 16:00
Stade Rennais FC 1901
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Montpellier HSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,78

En olası skor

2-0

%15

Ev sahibi kazanır
%78
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%6
Karşılıklı gol
%35
1.5 üst
%76
2.5 üst
%53
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
05.62.70.70.10.00.0
1136.61.60.30.00.0
2167.91.90.30.00.0
3136.31.50.30.00.0
47.73.80.90.20.00.0
53.71.80.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 93%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%79
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%79
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Montpellier HSC 1379.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1379).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Montpellier HSC 1379.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%21
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade Rennais FC 1901 2,40, Montpellier HSC 0,49).
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven57/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 kalesini maçların %27'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %65'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,49 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven77/100Düşük risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven69/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven65/100Orta risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 2,40.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%38
Güven67/100Orta risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven78/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,49.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade Rennais FC 1901 — Montpellier HSC · Kuponperest