KuponperestV2
29 Kasım Cuma · 20:45
Stade de Reims
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Racing Club de Lens

Kuponperest analizi

SDE%24Beraberlik%23RCL%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,13

Beklenen gol (dep.)

1,76

Toplam beklenen gol

2,89

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1743).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Stade de Reims — Racing Club de Lens · Kuponperest