KuponperestV2
29 Kasım Cuma · 20:45
Stade de Reims
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Racing Club de Lens

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%80
2.5 üst
%57
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.69.88.65.02.20.8
16.3119.75.72.50.9
23.66.35.53.21.40.5
31.32.42.11.20.50.2
40.40.70.60.30.20.1
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1743).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Racing Club de Lens 1743.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Stade de Reims 1527.
  • Racing Club de Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,13, Racing Club de Lens 1,76).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Stade de Reims kalesini maçların %23'inde, Racing Club de Lens %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven51/100Orta risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,13.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade de Reims — Racing Club de Lens · Kuponperest