KuponperestV2
24 Kasım Cumartesi · 20:00
Stade de Reims
2-1Maç sonucu · İY 1-0
EA Guingamp

Kuponperest analizi

SDE%44Beraberlik%31EGU%25

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%78
Güven62/100Orta riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,44

Beklenen gol (dep.)

0,93

Toplam beklenen gol

2,37

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, EA Guingamp 1620.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven45/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Stade de Reims 1527.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Stade de Reims — EA Guingamp · Kuponperest