KuponperestV2
24 Kasım Cumartesi · 20:00
Stade de Reims
2-1Maç sonucu · İY 1-0
EA Guingamp

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,41

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%68
2.5 üst
%42
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
09.48.74.11.30.30.1
113135.81.80.40.1
29.79.04.21.30.30.1
34.64.32.00.60.10.0
41.71.50.70.20.10.0
50.50.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 90%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, EA Guingamp 1620.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven45/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1527 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Stade de Reims 1527.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, EA Guingamp 1620.
  • Stade de Reims iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Stade de Reims 1527.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Stade de Reims 1,44, EA Guingamp 0,93).
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade de Reims son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Stade de Reims kalesini maçların %23'inde, EA Guingamp %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven41/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven39/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven66/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,93.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Stade de Reims iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Stade de Reims — EA Guingamp · Kuponperest