14 Nisan Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
SNA%51Beraberlik%19FCA%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%56
Güven41/100Yüksek riskModel uyumu 31%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,53
Beklenen gol (dep.)
1,75
Toplam beklenen gol
4,28
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Frosinone Calcio 1711.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1711).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, SSC Napoli 1761.
- Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Orta risk
- SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).