KuponperestV2
14 Nisan Pazar · 12:30
SSC Napoli
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Frosinone Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

4,37

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%55
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%77
1.5 üst
%93
2.5 üst
%82
3.5 üst
%62

Skor olasılık matrisi

012345
01.42.42.11.20.50.2
13.46.25.33.11.40.5
24.47.86.83.91.70.6
33.86.65.73.31.50.5
42.44.23.62.10.90.3
51.22.11.81.10.50.2

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 üst

Uyum 31%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%36
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Frosinone Calcio 1711.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1711).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, SSC Napoli 1761.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Frosinone Calcio 1711.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, SSC Napoli 1761.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %82'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,53, Frosinone Calcio 1,75).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven47/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven47/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Frosinone Calcio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %23'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven66/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven52/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,53.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven68/100Düşük risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Frosinone Calcio · Kuponperest