KuponperestV2
2 Kasım Cuma · 20:30
SSC Napoli
5-1Maç sonucu · İY 2-0
Empoli

Kuponperest analizi

SNA%68Beraberlik%19EMP%13

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%68
Güven63/100Orta riskModel uyumu 80%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Empoli 1507.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,24

Beklenen gol (dep.)

0,86

Toplam beklenen gol

3,11

En olası skor

2-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Empoli 1507.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1507).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, SSC Napoli 1791.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven60/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
SSC Napoli — Empoli · Kuponperest