KuponperestV2
2 Kasım Cuma · 20:30
SSC Napoli
5-1Maç sonucu · İY 2-0
Empoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 17 ms

Beklenen toplam gol

3,14

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%69
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%84
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.63.71.70.50.10.0
19.98.83.71.10.20.0
2119.74.21.20.30.0
38.47.33.10.90.20.0
44.74.11.80.50.10.0
52.11.80.80.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 80%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%64
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Empoli 1507.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1507).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, SSC Napoli 1791.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Empoli 1507.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %69'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, SSC Napoli 1791.
  • Empoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,24, Empoli 0,86).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven60/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven60/100Orta risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %40'inde, Empoli %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,86 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven73/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven58/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven65/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Empoli deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven63/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Empoli · Kuponperest