2 Mart Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
SCA%17Beraberlik%22PSA%61
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%83
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, SM Caen 1620.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,77
Beklenen gol (dep.)
1,87
Toplam beklenen gol
2,63
En olası skor
0-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Paris Saint-Germain 1858.
- SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1858).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, SM Caen 1620.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
- SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Yüksek risk
- SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).