KuponperestV2
2 Mart Cumartesi · 17:00
SM Caen
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Paris Saint-Germain

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,67

En olası skor

0-2

%12

Ev sahibi kazanır
%15
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%62
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%76
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
07.213137.83.61.4
15.5109.66.02.81.0
22.13.93.72.31.10.4
30.51.00.90.60.30.1
40.10.20.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 86%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%85
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Paris Saint-Germain 1858.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1858).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, SM Caen 1620.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Paris Saint-Germain 1858.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven67/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, SM Caen 1620.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,77, Paris Saint-Germain 1,87).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • SM Caen kalesini maçların %23'inde, Paris Saint-Germain %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,77 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven72/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven62/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven54/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SM Caen — Paris Saint-Germain · Kuponperest