26 Aralık Salı · 15:00
Kuponperest analizi
SUN%57Beraberlik%23LTO%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven60/100Orta riskModel uyumu 65%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Luton Town 1620.
- Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,26
Beklenen gol (dep.)
1,12
Toplam beklenen gol
3,38
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Luton Town 1620.
- Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Sheffield United 1620.
- Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
- Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).