KuponperestV2
26 Aralık Salı · 15:00
Sheffield United
2-3Maç sonucu · İY 0-1
Luton Town

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,40

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%85
2.5 üst
%67
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.53.72.10.80.20.0
17.68.74.81.80.50.1
28.79.75.52.00.60.1
36.67.34.11.50.40.1
43.74.22.30.90.20.1
51.71.91.10.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 65%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%81
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Luton Town 1620.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Sheffield United 1620.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Luton Town 1620.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1620, Sheffield United 1620.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 2,26, Luton Town 1,12).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,51 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven55/100Orta risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %17'inde, Luton Town %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 2,26.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven45/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 2,26.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 2,26.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven49/100Orta risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Luton Town · Kuponperest