21 Eylül Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
SHE%55Beraberlik%26DER%18
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%82
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1491, Derby County 1370.
- Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,65
Beklenen gol (dep.)
0,91
Toplam beklenen gol
2,56
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1491, Derby County 1370.
- Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1491 — 1370).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Derby County 1370, Sheffield United 1491.
- Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
- Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Derby County son 14 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).