KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 17:00
Sheffield United
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Derby County

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,53

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%71
2.5 üst
%45
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
08.06.83.21.00.20.0
113125.31.60.40.1
2119.64.31.30.30.1
35.85.32.40.70.20.0
42.42.21.00.30.10.0
50.80.70.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%79
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1491, Derby County 1370.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1491 — 1370).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1370, Sheffield United 1491.
  • Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1491, Derby County 1370.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Derby County 1370, Sheffield United 1491.
  • Derby County deplasmanda oynadığı 7 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,65, Derby County 0,91).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • Derby County son 14 maçta maç başına 0,74 gol attı, 2,12 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Derby County son 14 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %17'inde, Derby County %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven66/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Derby County deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven56/100Orta risk
  • Derby County için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Derby County için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven68/100Yüksek risk
  • Derby County için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Derby County · Kuponperest