1 Eylül Pazar · 20:00
Kuponperest analizi
SEV%38Beraberlik%29GIR%32
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%60
Güven55/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,11
Beklenen gol (dep.)
1,10
Toplam beklenen gol
2,21
En olası skor
1-1
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Girona 1565.
- Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1565).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, Sevilla 1589.
- Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
- Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven43/100Yüksek risk
- Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).