KuponperestV2
1 Eylül Pazar · 20:00
Sevilla
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Girona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,19

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%64
2.5 üst
%38
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
011126.72.40.70.1
112147.42.70.70.2
26.77.44.11.50.40.1
32.52.71.50.60.20.0
40.70.80.40.20.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 75%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%53
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Girona 1565.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1589 — 1565).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Sevilla 1589.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1589, Girona 1565.
  • Sevilla iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Girona 1565, Sevilla 1589.
  • Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Sevilla 1,11, Girona 1,10).
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Sevilla son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven43/100Yüksek risk
  • Sevilla son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven43/100Yüksek risk
  • Sevilla kalesini maçların %17'inde, Girona %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven52/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Girona deplasmanda maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven57/100Orta risk
  • Girona için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Girona için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sevilla iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sevilla — Girona · Kuponperest