24 Kasım Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
SHU%46Beraberlik%29LUD%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%57
Güven56/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- SD Huesca kalesini maçların %23'inde, Levante UD %23'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,82 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,37
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
2,18
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Levante UD 1591.
- SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1591).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, SD Huesca 1620.
- Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
- SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
- SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).