KuponperestV2
24 Kasım Cumartesi · 18:30
SD Huesca
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Levante UD

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,23

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%66
2.5 üst
%39
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
0119.03.81.00.20.0
115135.11.40.30.0
2118.63.51.00.20.0
34.83.91.60.40.10.0
41.61.30.50.10.00.0
50.40.40.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 87%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%53
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Levante UD 1591.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1591).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, SD Huesca 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Levante UD 1591.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Levante UD 1591, SD Huesca 1620.
  • Levante UD deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 1,37, Levante UD 0,82).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Levante UD son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,98 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Levante UD son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,18 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • SD Huesca kalesini maçların %23'inde, Levante UD %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,82 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven51/100Orta risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven47/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Levante UD deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven50/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven71/100Yüksek risk
  • Levante UD için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%52
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%58
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,22 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,22 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,18.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SD Huesca — Levante UD · Kuponperest